Masz pytania? Zadzwoń do nas!

telefon: 42 650 95 68

masthead firma2

Centropack – o firmie


O naszej firmie mogli już Państwo słyszeć. W końcu prężnie działamy i rozwijamy się od 10 lat. I chociaż dla niektórych jesteśmy nadal młodą firmą, to jej fundamentem są pracownicy, którzy zdobyli znacznie większe doświadczenie. Założycielami firmy są osoby, które znały tą branżę od podszewki i posiadły niezbędne kontakty oraz wiedzę. Między innymi dzięki temu możemy się pochwalić stałymi, wieloletnimi współpracami z naszymi klientami. Ich zaufanie i lojalność są dla nas niezmiernie ważne.

magazyn01 th
biuro01 th

 

Sprzedaż folii z indywidualnym podejściem do klientów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Dlatego do każdego z nich i do każdego zlecenia, podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę predyspozycje, wymagania techniczne oraz potrzeby i szukamy optymalnych rozwiązań. Nawet najbardziej wymagający klient przekona się, że współpraca z nami to czysta przyjemność. Zespół Centropack to profesjonaliści, którzy dbają o rozwój swój, a także firmy.

 

Jakość z certyfikatem ISO

Od samego początku dbamy o to, aby każdy produkt, który trafia w Państwa ręce, był najlepszej jakości. Jest ona dla nas niezwykle ważna. Dzięki stałemu podnoszeniu standardów naszych usług oraz towarów możemy pochwalić się certyfikatami, które otrzymaliśmy.

biuro02 th

magazyn02 th

 

Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych produktów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą (a znajdą Państwo wśród niej m.in. opakowania foliowe, folie rolnicze, folie bąbelkowe i inne), a w przypadku pytań – do kontaktu z naszymi przedstawicielami.team centropack

 A to nasz wspaniały zespół !!


 

 

 

Jakość

Spełniamy normy ISO 9001:2008 co potwierdza certyfikat ( PN-EN ISO 9001:2009 nr 1183/08/2013/J/C ).
Dokument ten jest gwarantem wysokiego standardu systemu zarządzania Centropack, a tym samym dowodem na najwyższą jakość wszystkich procesów zachodzących w firmie.

Konkurencyjne ceny

Staramy się żeby oferowane przez nas produkty miały zawsze najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny na rynku.

Szybka dostawa

Oszczędzamy czas naszych Klientów dostarczając towar szybko, sprawnie i zawsze na czas. W sytuacjach wyjątkowych możliwa jest dostawa w ciągu kilku godzin.

Aktualności

Targi Rolnicze FERMA 2016

Targi Rolnicze FERMA 2016

Nie mogło nas zabraknąć na targach FERMA 2016. Kolejna edycja...

Czytaj więcej

Nowości dla rolnictwa

Siatka rolnicza 125cm/2000mb JUTA

Siatka rolnicza 125cm/2000mb JUTA

Siatka przeznaczona jest do siana, słomy, kiszonki lub suszonych roślin...

Czytaj więcej

Nowości opakowaniowe

Gorący stół do pakowania HW 450 / TW 550

Gorący stół do pakowania HW 450 / TW …

Urządzenie do pakowania w folię spożywczą PVC rozmaitych produktów żywnościowych:...

Czytaj więcej

Masz pytania, szukasz produktu?

Napisz teraz! Chętnie pomożemy»

O Firmie CentroPack

Firma CentroPack została utworzona w 2008 roku w Łodzi jako zwieńczenie kilkunastoletniej obecności w branży opakowań. Oferujemy opakowania dla producentów żywności, spedycji oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń... Czytaj więcej o firmie»

Kontakt

ul. Duńska 3/5
91-204 Łódź

Telefon: 42 650-95-68
Sekretariat: wew. 23
Fax: wew. 55

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.