logo

Napisz do nas

biuro@centropack.pl

Zadzwoń

(+48) 42 650 95 68

MASZYNY PAKUJĄCO-ZGRZEWAJĄCE

Zaprojektowane i wykonane w odpowiedni sposób opakowanie, nie tylko chroni umieszczony w nim produkt, ale również eksponuje jego walory estetyczne. Do przygotowania tego rodzaju artykułów konieczne są jednak specjalistyczne maszyny. Znajdą je Państwo w przygotowanej przez naszą firmę ofercie. Dysponujemy bowiem szerokim wachlarzem automatycznych maszyn do pakowania w postaci między innymi półautomatycznych i automatycznych zgrzewarek do folii. Wszystkie dostępne u nas maszyny, charakteryzują się wydajnością i najwyższą kulturą pracy. Zastosowanie na etapie produkcji najlepszej jakości komponentów sprawia z kolei, że są one niezawodne i trwałe. Warto również podkreślić, że oferowane przez nas maszyny spełniają wymagane przepisami normy, a także posiadają niezbędne certyfikaty.

Maszyny do pakowania dla wielu branż

Automaty pakujące proponowane przez Centropack znajdują zastosowanie w wielu branżach. W jakich konkretnie sektorach są one wykorzystywane? Innowacyjne technologie, które dostarczamy pozwalają między innymi na pakowanie żywności. Z oferowanych przez nas rozwiązań w postaci maszyn pakujących do folii korzystają również firmy farmaceutyczne przedsiębiorstwa z sektora budowlanego, meblowego czy poligraficznego, które również cenią sobie ergonomie i możliwości, jakie dają dystrybuowane przez nas maszyny pakująco-zgrzewające. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem proponowanych przez nas maszyn, zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie dostępne są również folie BOPP do omawianych maszyn. Korzystając zatem z naszej oferty mają Państwo możliwość zaopatrzenia się w kompletny zestaw umożliwiający pakowanie różnorodnych produktów.

W NASZEJ OFERCIE

Maszyny niezbędne
w procesie pakowania towarów

TMC PRO

Półautomatyczna zgrzewarka kątowa z tunelem

SYMPACK

Automatyczna zgrzewarka ze zgrzewem ciągłym i tunelem

IMPACK PRO

Automatyczna zgrzewarka do pakowania ciągłego

MULTIMAC P

Półautomatyczna zgrzewarka polietylenowej

POROZMAWIAJMY
O NASZEJ OFERCIE

Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych produktów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, a w przypadku pytań – do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

NAJNOWSZE NA BLOGU

AKTUALNOŚCI CENTROPACK