logo

Napisz do nas

biuro@centropack.pl

Zadzwoń

(+48) 42 650 95 68

O FIRMIE

biuro01 e1629745968302 1
Centropack
Centropack scaled
Zarząd Centropack sp. z o.o. s.k.
POZNAJ NAS

SPECJALIŚCI W BRANŻY OPAKOWAŃ

Firma Centropack istnieje na rynku od 2008r. Lata doświadczeń oraz Zespół profesjonalistów ugruntowały naszą pozycję na rynku.

Dbamy o klienta, aby w każdej sytuacji mógł liczyć na nas, nasze stoki magazynowe są przygotowane na każde oczekiwanie klienta.U nas znajdziesz folie typowe, folie PE, folie w różnych rozmiarach i grubościach, a jeśli Twoje oczekiwanie jest niestandardowe, zrealizujemy je w indywidualnym terminie.

Zapewniamy serwis wysokiej jakości oparty na normach ISO. Na każdym etapie sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej, jesteśmy w kontakcie z klientem. Otrzymane certyfikaty i wyróżnienia w tym min. regularne nagrody Rankingu Forbes, doceniają nasze starania.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Dlatego do każdego z nich i do każdego zlecenia, podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę predyspozycje, wymagania techniczne oraz potrzeby i szukamy optymalnych rozwiązań. Nawet najbardziej wymagający klient przekona się, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Zespół Centropack to profesjonaliści, którzy dbają o rozwój swój, a także firmy.

Jakość z certyfikatem

Od samego początku dbamy o to, aby każdy produkt, który trafia w Państwa ręce, był najlepszej jakości. Jest ona dla nas niezwykle ważna. Dzięki stałemu podnoszeniu standardów naszych usług oraz towarów możemy pochwalić się certyfikatami, które otrzymaliśmy.

Jakość ISO

Spełniamy normy ISO 9001:2008 co potwierdza certyfikat ( PN-EN ISO 9001:2009 nr 1183/08/2013/J/C ).
Dokument ten jest gwarantem wysokiego standardu systemu zarządzania Centropack, a tym samym dowodem na najwyższą jakość wszystkich procesów zachodzących w firmie.

O FIRMIE

Nasze wyróżnienia

GAZELE BIZNESU 2018

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000.

GAZELE BIZNESU 2017

Obecność Firmy Centropack sp. z o.o. s.k. w tym rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

GAZELE BIZNESU 2016

Wyróżnienie w Gazelach Biznesu potwierdza bardzo dobre wyniki firmy Centropack. sp. z o.o. s.k. oraz motywuję nasz Zespół do dalszej pracy z sukcesami.

POROZMAWIAJMY
O NASZEJ OFERCIE

Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych produktów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, a w przypadku pytań – do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

NAJNOWSZE NA BLOGU

AKTUALNOŚCI CENTROPACK