logo

Napisz do nas

biuro@centropack.pl

Zadzwoń

(+48) 42 650 95 68

Targi w Bratoszewicach

Targi w Bratoszewicach

W czerwcu 2023 jak co roku odwiedziliśmy Klientów w Bratoszewicach celem zaprezentowania naszych produktów dla rolnictwa.

W tym roku pogoda jest mocno kapryśna, a wiemy że od pogody zależą efekty pracy rolników. Co to oznacza, że z powodu wysokich temperatur siano, niezbędne dla zwierząt pastewnych, pojawiło się znacznie później niż zwykle. Folia do sianokiszonki naszej firmy jest flagowym produktem dla rolnictwa, więc jak już pojawił się gorący sezon przyjechaliśmy wprost do naszych klientów właśnie z folią do sianokiszonki.

Targi to jest bardzo dobre miejsce na wymianę doświadczeń, poznanie opinii naszych klientów i zacieśnianie relacji. Centropack współpracuje z klientami face to face, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Poza obsługą internetową, telefoniczną ważne jest dla nas bycie i rozmowa z klientem na żywo.

Handlowcy naszej firmy często odwiedzają osobiście naszych klientów, rozmowa i poznanie opinii klientów, zobaczenie jak w praktyce sprawują się nasze produkty dla rolnictwa, jest dla nich ważne w codziennej pracy.

W naszej ofercie dla rolnictwa, poza folią do sianokiszonki mamy również pryzmy, sznurek, siatki rolnicze.

Centropack to też folie przemysłowe jak poliolefina, folie termokurczliwe, spożywcze i nie tylko zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy.

Udostępnij:

WSPÓŁPRACUJ
Z CENTROPACK

Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, a także przedstawią szczegóły współpracy oraz cennik na opakowania.