Napisz do nas

biuro@centropack.pl

Zadzwoń

(+48) 42 650 95 68

AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe Targi Opakowań-XI 2021

Maszyny pakująco- zgrzewające to nowy Dział w Firmie Centropack, który prężnie rozwijamy. Nie mogło zabraknąć Centropacku na tak ważnym wydarzeniu. Nasi handlowcy udzielali porad potencjalnym klientom i przedstawiali funkcjonalność i działanie maszyn https://centropack.pl/maszyny. Maszyny pakująco-zgrzewające W naszej ofercie mamy maszyny jednomodułowe oraz bardziej złożone, z możliwością rozbudowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, przygotowanie maszyn pod indywidualne rozwiązanie klienta jest...

Maszyny pakująco-zgrzewające- X 2021

Nasi handlowcy podnoszą swoje kwalifikacje na bieżąco. Szkolenie z zaawansowanych maszyn pakująco-zgrzewających jest kolejną okazją na zdobycie dodatkowej wiedzy o maszynach. Centropack sp. z o.o. s.k. oferuje maszyny pakująco-zgrzewające automatyczne, półautomatyczne i ręczne.

WSPÓŁPRACUJ
Z CENTROPACK

Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, a także przedstawią szczegóły współpracy oraz cennik na opakowania.

POROZMAWIAJMY
O NASZEJ OFERCIE

Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych produktów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, a w przypadku pytań – do kontaktu z naszymi przedstawicielami.